سالن زیبایی آساره - لایت مو، کراتینه موکراتینه مو


نمونه کار کراتینه مو


کراتین پروتئین اساسی موجود در مو است که باعث درخشش و صافی دائمی مو‌ می‌شود و اگر موی فر با وز دارید کراتین موجود در موهایتان کافی نیست و عدم وجود کراتین سبب وز شدن مو‌ می‌شود.مزایای کراتینه مو

کراتین مو به معنی نرم کردن فولیکول‌های موی آسیب دیده به منظور داشتن موی لخت و نرم است.

کراتینه مو معروف به صاف کردن مو به روش برزیلی اغلب مردم وقتی تأثیر و تصاویر قبل و بعد از کراتیه مو را می‌بینند، آن را به عنوان روشی مؤثر برای درمان مو تصور می‌کنند.

هدف از کراتینه کردن موها، بازسازی یا بازیابی ناحیه‌های آسیب دیده مو با ماده‌ای است که مو از آن ماده ساخته می‌شود. اما مواد کراتین مو چیست؟ کراتین پروتئین مستحکمی است که ماده اصلی برای پایداری و حفاظت از مو محسوب می‌شود، اما متاسفانه با بالارفتن سن و استفاده مداوم از ماده‌های شیمیایی مقدار کراتین مو در فرد بسیار کم‌تر از قبل می‌شود.

کراتین مو یکی از راه های پرطرفدار برای حفظ سلامتی موها و افزایش درخشش و زیبایی آنها می باشد. باید بدانید که در صورت عدم رعایت مراقبت های بعد از کراتینه مو، اثرات آن مدت زیادی باقی نمانده و شما مجبورید دوباره وقت و هزینه زیادی را برای این کار صرف کنید. در نتیجه بهتر است با رعایت مواردی ساده، به راحتی طول عمر hair keratin خود را افزایش دهید.

انجام کراتینه کردن مو چقدر طول می‌کشد؟

کراتینه کردن مو به عنوان روشی نیمه دائمی برای صاف کردن مو است به طوریکه موها به طور موقت با مخلوط مایع کراتین مو پوشش داده می‌شوند.

انجام این روش معمولاً در آرایشگاه‌ها، حداقل 4 ساعت یا بیشتر طول می‌کشد و تأثیر آن تقریباً هشت ماه تا یک سال باقی می‌ماند. افراد دارای موهای فرفرری و وز شده داوطلب انجام کراتین مو هستند.

همانطور که گفتیم فرایند انجام کراتینه مو معمولا 4 الی 5 ساعت طول می‌کشد. اما بهتر است برای احتیاط بیشتر، از مراقبت های قبل و بعد از کراتینه غافل نشویم.

دلیل چرب شدن زیادتر موها بعد از کراتین چیست؟

برای حفظ بیشتر اثرات کراتین، شما نیاز است کمتر به حمام رفته و موهایتان را بشویید. همچنین شامپوهای بدون سولفات، نمی توانند به خوبی چربی های سر را بگیرند. از دیگر موارد این است که با صاف شدم موها، سطح تماس آنها با پوست سر بیشتر شده و سریع تر چرب می شوند.

توجه به این نکته بسیار مهم است که کراتین به خودی خود اگر اصولی انجام شود باعث ریزش مو نمی شود. کنترل نشدن چربی کف سر باعث ایجاد ریزش مو می شود. برای حل این مشکل باید بعد از هر دوبار استفاده از شامپوهای فری سولفات، یک بار کف سر خود را با شامپوهای روزانه سشتشو داده و از تمیز شدن کف سر خود اطمینال حاصل کنید.


کیفیت ، راز موفقیت ماست

سالن زیبایی آساره با بیش از 10 سال سابقه در زمینه آرایش عروس، خدمات لایت مو، کراتینه مو، کوتاهی و کوپ، میکاپ، خدمات ناخن، رنگ و لایت و ...، آماده ارائه بهترین و بروزترین خدمات، همراه با متریال بسیار با کیفیت و برند، به شما عزیزان می باشد.

کلیه حقوق برای سالن زیبایی آساره محفوظ می باشد