سالن زیبایی آساره - لایت مو، کراتینه موپروتیین تراپی


نمونه کار پروتیین تراپی


پروتئین تراپی مو یک روش درمانی است که برای بهبود سلامت و ظاهر مو استفاده می شود. این کار با افزودن پروتئین به ساقه مو انجام می شود. پروتئین یک ماده مغذی ضروری برای مو است. در این روش مواد پروتئینه توسط فردی ماهر و آرایشگر بر روی موهای تمیز قرار می‌گیرد و پس از گذشت مدتی، شسته و اتو می‌شود. این درمان‌ پروتئینه مو یا پروتئین تراپی، اعمالی حرفه‌ای است که سبب احیای موها می‌شود و می‌توانید برای بازیابی استحکام موهای خود از این روش استفاده کنید تا از آسیب بیشتر به موهایتان جلوگیری کنید.

ماندگاری پروتئین تراپی مو

این روش قیمت و ماندگاری متفاوتی دارد. مدت ماندگاری این عمل بسته به جنس موهای شما، نوع نگهداری موها، مراقبت‌ های صحیح بعد از آن و نوع محصولات استفاده شده می‌تواند متفاوت باشد.

البته فراموش نکنید که نوع مواد و روشی که برای آن مورد استفاده قرار می‌گیرد نیز در ماندگاری پروتئین تراپی تاثیر بسزایی دارد. اما معمولا این عمل بین ۳ تا ۶ ماه ماندگاری دارد.

برای افزایش ماندگاری پروتئین تراپی مو خصوصا پروتئین تراپی برزیلی بهتر است تا ۲۴ ساعت حمام نروید، به مدت ۲ هفته از رنگ و دکلره کردن موها بپرهیزید و بعد از انجام آن از سرم موی بدون سولفات، شامپوی بدون سولفات، ماسک‌ موی بدون سولفات استفاده کنید.

مراقبت های بعد از پروتیین تراپی مو

یکی از اصلی ترین راه های افزایش ماندگاری آن استفاده از محصولات مراقبت از مو مانند شامپو بدون سولفات و ماسک مو است. همچنین انجام کارهایی ساده مانند نرفتن به استخر، نبستن موها، عدم شست و شو مکرر، رنگ و دکلره نکردن و… می تواند به شما در داشتن طولانی تر موهایی زیبا کمک کند.

مزایای پروتئین تراپی مو

  • مو را قوی تر و سالم تر می کند. پروتئین به مو کمک می کند تا در برابر آسیب مقاوم شود.
  • مو را درخشان تر و براق تر می کند. پروتئین به مو کمک می کند تا پرتر به نظر برسد.
  • مو را صاف تر و نرم تر می کند. پروتئین به مو کمک می کند تا حالت بگیرد.
  • موخوره را کاهش می دهد. پروتئین به ترمیم موخوره کمک می کند.
  • ریزش مو را کاهش می دهد. پروتئین به تقویت فولیکول های مو کمک می کند.

کیفیت ، راز موفقیت ماست

سالن زیبایی آساره با بیش از 10 سال سابقه در زمینه آرایش عروس، خدمات لایت مو، کراتینه مو، کوتاهی و کوپ، میکاپ، خدمات ناخن، رنگ و لایت و ...، آماده ارائه بهترین و بروزترین خدمات، همراه با متریال بسیار با کیفیت و برند، به شما عزیزان می باشد.

کلیه حقوق برای سالن زیبایی آساره محفوظ می باشد