سالن زیبایی آساره - لایت مو، کراتینه موخدمات سالن زیبایی آساره

سامبره مو

بهترین مرکز سامبره مو در تهران

سامبره مو چیست؟


سامبره مو چه روشی است؟

سامبره در مقایسه با آمبره مو یک تکنیک جدیدتر به حساب می آید. در نگاه اول تفاوت آمبره و سامبره چندان محسوس نیست اما از نظر اجرای کار، این دو تکنیک کاملا متفاوت هستند. این تکنیک در آرایشگاه زنانه طرفداران بسیاری دارد.

در سامبره تغییرات رنگ در قسمت های مختلف مو، ملایم تر است. به این صورت که رنگ ها حالت سایه روشن بیشتری دارند و بین رنگ تیره و روشن هیچ نوع حد و مرزی مشخص نشده است.

رنگ مو به شیوه‌های مختلفی انجام می‌شود. استفاده از طرح، رنگ و مدل‌های مختلفی که در رنگ کردن استفاده می‌شود باعث تنوع رنگ مو خانم‌ها شده است.

در سامبره در زمان دکلره مو، بخش ریشه مو تیره است و قسمت های پایین تر دارای تناژ رنگی روشن تری هستند. رنگ تیره بالای سر به تدریج وارد رنگ روشن انتهای ساقه مو می شود. در همه بخش های مو این تغییر رنگی به طور نامحسوس وجود دارد. انتقال رنگ مو از ریشه به ساقه مهم ترین تفاوت آمبره و سامبره است. در سامبره ظرافت بسیار بیشتری در انتقال رنگ از بالا به پایین وجود دارد.

تفاوت یک آرایشگر حرفه ای با دیگران در آمبره و سامبره کردن مو مشخص می شود. اجرای این تکنیک به دقت زیادی نیاز دارد و آرایشگر باید شناخت کافی از رنگ ها و ترکیبات رنگی داشته باشد. همه زیبایی کار به اجرای ظریف و دقیق سامبره است. هیچ نوع خط رنگی و حدود مشخص برای تغییر رنگ از تیره به روشن در این تکنیک دیده نمی شود.

در سامبره رنگ تیره از بالای سر به درون رنگ روشن ساقه نفوذ می کند. بنابراین سامبره ظاهر طبیعی تری نسبت به آمبره دارد. انواع هایلایت کاراملی و تناژ عسلی در سامبره جذابیت بیشتری دارد. اگر تصمیم گرفتید موها را سامبره کنید برای این کار وقت بگذارید. سامبره مو شاید از آمبره نیز بیشتر زمان ببرد. در اغلب آرایشگاه های معروف لازم است تا از قبل وقت رزرو کنید ولی باز هم حداقل 3 ساعت زمان در نظر بگیرید.

تفاوت آمبره، سامبره و بالیاژ مو

  • در بالیاژ تمام مو رنگ نمی شود و فقط سایه های ملایمی روی مو های شما قرار می گیرد، اما در آمبره و سامبره شما حداقل باید تمام قسمت های انتهایی ساقه مو خود را رنگ کنید.
  • هنگام استفاده از تکنیک آمبره ریشه مو حتماً باید در تیره ترین حالت باشد و ساقه مو هم قبل از رنگ کردن به روشن ترین حالت ممکن خود برسد اما در سامبره و بالیاژ چنین تفاوت رنگ مو فاحشی نیاز نیست.
  • در تکنیک آمبره و سامبره شما امکان استفاده از چند تناژ رنگی متفاوت و نزدیک به هم را دارید، اما در تکنیک بالیاژ اغلب از یک رنگ برای ایجاد سایه لا به لای مو ها استفاده می شود.
  • معمولاً در آمبره مو های شما به یکباره از خیلی تیره به خیلی روشن می رسد. اما در سامبره مو ها با هاله ملایمی از بالا کمی روشن و در انتها بسیار روشن تر می شوند.
  • در بالیاژ شما فقط کافیست یک رنگ روشن اما هماهنگ با مو را انتخاب کنید تا به ظاهری زیبا دست پیدا کنید. اما در آمبره و سامبره شما باید در انتخاب رنگ ها به شدت دقت کنید، زیرا این ترکیب رنگ هاست که به مو های شما جلوه خواهد داد.
  • از بالیاژ و سامبره می توان تا حدودی برای مو های کوتاه هم استفاده کرد. اما آمبره بر روی مو های کوتاه جلوه خیلی خوبی ندارد.
  • اگر بخواهید بین روش آمبره و سامبره تنها یکی را انتخاب کنید، در عین حال هم نگران دکلره کردن مو های خود هستید ما به شما سامبره کردن مو را توصیه می کنیم.
  • سامبره مو برای چه کسانی مناسب است؟

  • با توجه به آنچه در طول متن اشاره شد، می توان به این نتیجه رسید که سامبره با سلیقه اغلب افراد در گروه های سنی مختلف سازگار است. اما توجه داشته باشید که در این روش ریشه موها رنگ نمیشود و به همین دلیل اگر سعی دارید سفیدی موها را بپوشانید، سامبره نمی تواند گزینه مناسبی باشد. مگر اینکه ابتدا ریشه را با رنگ طبیعی موهای خودتان رنگ کنید.علاوه براین، با توجه به اینکه رنگ نوک موها در سامبره حدود ۳ درجه روشن تر از بالای سر است، به همین دلیل روی موهای بلند این تکنیک نتیجه فوق العاده زیبایی خواهد داشت.

 

 

تکنیکی جدید در صنعت رنگ مو

با انجام تکنیک سامبره بر روی موهای خود از زیبایی و جذابیت دوچندان برخوردار شوید.


خاص باشید و بدرخشید

سبکی نوین و خلاقانه رنگ کردن موسالن زیبایی اقدسیه

کیفیت ، راز موفقیت ماست

سالن زیبایی آساره با بیش از 10 سال سابقه در زمینه آرایش عروس، خدمات لایت مو، کراتینه مو، کوتاهی و کوپ، میکاپ، خدمات ناخن، رنگ و لایت و ...، آماده ارائه بهترین و بروزترین خدمات، همراه با متریال بسیار با کیفیت و برند، به شما عزیزان می باشد.

کلیه حقوق برای سالن زیبایی آساره محفوظ می باشد