سالن زیبایی آساره - لایت مو، کراتینه موخدمات

کرابوتاکس مو

قیمت کرابوتاکس مو


کرابوتاکس مو به درمان کراتینه مو و بوتاکس مو به طور همزمان گفته می شود. برخی از شرکت ها مانند کراپلکس (Keraplex)، محصولی را تولید کرده اند که حاوی کراتین، بوتاکس، و کلاژن است.

کرابوتاکس نیز ماندد بوتاکس و کراتینه موجب درخشش فوق العاده . نرمی و احیا و ترمیم موهای آسیب دیده ناشی از حرارت سشوار و اتو مو و سایر مواد شیمیایی می شود.

به طور کلی این محصول به تنهایی می تواند تمام مزایای بوتاکس و کراتین تراپی را به موهای شما برساند.

موارد انجام کرابوتاکس مو:

1- ترمیم موهای وز و آسیب دیده

2- درمان موخوره

3- موهای کم پشت و کدر

نحوه درمان موهای آسیب دیده

بهترین راه برای حفظ موهای سالم، کوتاه کردن منظم مو و جلوگیری از آسیب ناشی از گرما و سایر عادات نظافت است. هنگامی که ساقه مو شکافته می شود، فرد باید موها را تا جایی کوتاه کند که ساقه مو کامل شود.

اگر فردی نوک های شکاف شده را از بین نبرد، شکاف تا ساقه مو ادامه می یابد و منجر به شکستن مو و آسیب بیشتر می شود. برای موهایی که در مراحل اولیه آسیب قرار دارند، روش‌های درمان مو همچون پروتئین تراپی مو و کراتینه مو می‌توانند فولیکول‌های مو را صاف کنند، که ممکن است به ترمیم ظاهر موهای آسیب‌دیده کمک کند.

حفاظت در برابر حرارت

گرما و اشعه ماوراء بنفش می تواند به موهای فرد آسیب برساند. نور خورشید می تواند به مو آسیب برساند و پروتئین و استحکام پیوند فیبر مو را کاهش دهد. این باعث می شود مو ضعیف، خشک و شکننده شود. افرادی که زمان طولانی را زیر نور خورشید می گذرانند باید کلاه بپوشند یا از یک محصول محافظ UV استفاده کنند.

استفاده از روغن های مو

استفاده از روغن های خاص ممکن است به حالت بخشیدن به موهای فرد کمک کند.

طبق یک مقاله معتبر در سال ۲۰۱۵، روغن ها می توانند از آسیب بیشتر جلوگیری کنند. آنها می توانند به مو نفوذ کنند و به کاهش میزان آب جذب شده توسط مو کمک کنند.

سپس این می تواند تورم و خشکی مکرر را که باعث آسیب مو می شود کاهش دهد. روغن ها همچنین می توانند شکاف های بین کوتیکول ها را پر کنند و از مو در برابر مواد تهاجمی محافظت کنند و ساقه را روان کنند.

روغن نارگیل ممکن است از دست دادن پروتئین موهای آسیب دیده و آسیب دیده را کاهش دهد. همچنین روغن نارگیل به دلیل وزن مولکولی کم از روغن‌های گیاهی بهتر است، یعنی راحت‌تر وارد ساقه مو می‌شود.

طبق تحقیقات سال ۲۰۱۹، روغن زیتون فوق بکر و روغن نارگیل می توانند از فولیکول های مو در برابر گرما محافظت کنند و رطوبت مو را بازیابی کنند.

برنامه تغذیه صحیح

ویتامین ها و مواد مغذی برای رشد و درخشش موی سالم ضروری هستند. طبق مقاله‌ای در Dermatology and Therapy Trusted Source، رژیم غذایی فاقد ویتامین‌ها، مواد معدنی، اسیدهای چرب ضروری و پروتئین می‌تواند منجر به ناهنجاری‌های ساختاری مو و ریزش مو شود.

افراد باید رژیم غذایی متعادلی داشته باشند که حاوی محصولات متنوعی از جمله پروتئین، میوه ها، سبزیجات، غلات و چربی های سالم باشد.

آبرسانی عمیق مو

در این تکنیک تلاش میشود موها آب رسانی عمقی شوند


موهای سالم و صاف

در این تکنیک هدف احیا و صافی مو به طور همزمان مد نظر می باشدکرابوتاکس مو

کیفیت ، راز موفقیت ماست

سالن زیبایی آساره با بیش از 10 سال سابقه در زمینه آرایش عروس، خدمات لایت مو، کراتینه مو، کوتاهی و کوپ، میکاپ، خدمات ناخن، رنگ و لایت و ...، آماده ارائه بهترین و بروزترین خدمات، همراه با متریال بسیار با کیفیت و برند، به شما عزیزان می باشد.

کلیه حقوق برای سالن زیبایی آساره محفوظ می باشد