سالن زیبایی آساره - لایت مو، کراتینه موخدمات

پروبوتاکس مو

تلفن رزرو : 09058903520

قیمت پروبوتاکس مو


پروبوتاکس مو چیست؟

پروبوتاکس مو نیز مانند کرابوتاکس و کراتینه مو و بوتاکس مو به درمان خشکی و آسیب دیدگی مو می پردازد. برخی از شرکت ها مانند کراپلکس (Keraplex)، محصولی را تولید کرده اند که حاوی کراتین، بوتاکس، و کلاژن است.

کرابوتاکس نیز ماندد بوتاکس و کراتینه موجب درخشش فوق العاده . نرمی و احیا و ترمیم موهای آسیب دیده ناشی از حرارت سشوار و اتو مو و سایر مواد شیمیایی می شود.

به طور کلی این محصول به تنهایی می تواند تمام مزایای بوتاکس و کراتین تراپی را به موهای شما برساند.

موارد انجام پروبوتاکس مو:

1– ترمیم موهای وز و آسیب دیده

2- درمان موخوره

3- موهای کم پشت و کدر

خواص پروبوتاکس مو

پروبوتاکس حاوی مواد مغذی، روغن های گیاهی و آمینو اسیدهای مختلفی می باشد که فیبر مو را پر کرده و آسیب های فیزیکی و شیمیایی وارد شده بر مو را رفع می نماید.

پس از استفاده از این محصول، آبرسانی به موها انجام شده و لایه ای محافظ بر روی موها قرار می گیرد. آبرسانی به موها باعث رفع کدری مو شده و درخشش خاصی به موها می بخشد.

پروبوتاکس علاوه بر احیا موها را صاف و ابریشمی کرده و موخوره را رفع می کند.  ترکیبات این پروبوتاکس بدون گاز و بو است و منجر به ایجاد حساسیت نمی شود.

افرادی که موی رنگ و دکلره شده دارند و یا موهایشان حالت کشسان پیدا کرده و آسیب دیده است می توانند به راحتی از این روش استفاده کنند.

میزان احیا با پروبوتاکس ۱۰۰ درصد و میزان صافی ۶۰ درصد است همچنین ماندگاری آن ۶ تا ۸ ماه می باشد.

پروبوتاکس مو
پروبوتاکس مو

مزایای استفاده از بوتاکس مو چیست؟

  • یکی از بزرگترین مزایای استفاده از پروبوتاکس برای موها این است که یک روش کاملاً ارگانیک برای احیای مو های آسیب دیده است و حتی می تواند برای جلوگیری از ریزش مو یک راه مناسب باشد.
  •  بوتاکس موی سر یک روش کاملاً ایمن محسوب می شود و حتی می تواند به درمان برخی از مشکلات پوستی مانند شوره سر و پزوریاسیس کمک کند.
  • برخلاف سایر روش های درمان، پروبوتاکس می تواند موهای شما را صاف و ابریشمی کند بدون اینکه پیوندهای مو را بشکند. با پروبوتاکس مو مواد مغذی به پوسته آسیب دیده موها نفوذ می کند و آن را از درون و بیرون احیا می سازد.
پروبوتاکس مو
پروبوتاکس مو

یک تیر و دونشان

آب رسانی قوی و احیا و صافی همزمان


موهای مرده ات رو زنده کن

در این تکنیک هدف احیا و بازسازی مو می باشد و تاکیدی بر صافی بالا نیستپروبوتاکس مو

کیفیت ، راز موفقیت ماست

سالن زیبایی آساره با بیش از 10 سال سابقه در زمینه آرایش عروس، خدمات لایت مو، کراتینه مو، کوتاهی و کوپ، میکاپ، خدمات ناخن، رنگ و لایت و ...، آماده ارائه بهترین و بروزترین خدمات، همراه با متریال بسیار با کیفیت و برند، به شما عزیزان می باشد.

کلیه حقوق برای سالن زیبایی آساره محفوظ می باشد