سالن زیبایی آساره - لایت مو، کراتینه مو

نمونه کارهای آساره

در این بخش نمونه کارهای انجام شده در سالن زیبایی آساره را مشاهده می کنید
آرایشگاه آساره بیش از 10 سال است که با افتخار پذیرای مشتریان عزیز و همیشه همراه خود است و
با استفاده از متریال عالی سلامت موهای شما را تضمین می کند.
بهترین خدمات در بهترین آرایشگاه تهران شامل :
رنگ مو، لایت مو، کراتینه مو، احیاء مو، پروتئین تراپی و…
شما بسیار ارزشمند هستید و می بایست در بهترین سالن زیبایی تهران خدمات دریافت کنید

کراتینه مو
کراتینه مو

نمونه کار کراتینه مو


کراتینه مو شما را از اتو کردن و براشینگ مداوم موها نجات می دهد. با انجام کراتین در سالن زیبایی آساره پروتیین ها و مواد مغذی خارج شده از موهای شما باز می کردد. اگر شما هم موهای آسیب دیده و وز شده دارید حتما یک بار هوس کراتینه کردن مو را کرده اید. این روش یک ترفند نیمه دائمی برای صاف کردن موها است.


بالیاژ مو
بالیاژ مو

نمونه کار بالیاژ مو


بالیاژ مو یکی از انواع تکنیک لایت مو می باشد که طرفداران بسیاری در سراسر جهان دارد. بالیاژ کلمه ای فرانسوی است که به نحوه اعمال رنگ اشاره دارد، نه خود رنگ. بالیاژ تکنیکی است که در آن رنگ مو بر روی موها زده می‌شود تا جلوه هایلایت مدرج و طبیعی‌تر ایجاد شود.


آمبره مو
آمبره مو

نمونه کار آمبره مو


آمبره مو سبک جدیدی از تکنیک لایت مو می باشد که مو از ریشه تیره به سمت ساقه ی بسیار روشن می شود. در این مدل، رنگ مو در قسمت ریشه مو تیره است، اما هر چه به سمت نوک موها نزدیک تر می شویم، رنگ آن روشن تر می شود. به عبارتی نوعی مدل رنگ سایه روشن است.


کوتاهی مو
کوتاهی مو

نمونه کار کوتاهی مو


کوتاهی مو علاوه بر آقایان برای خانم ها نیز دارای جذابیت می باشد. امروزه به دلیل پیشرفته تر شدن صنعت مد مدل موی کوتاه برای خانم ها یک ترند به حساب می آید. داشتن ظاهرى آراسته و زيبا ميتواند از دغدغه هاى مهم هر آدم موفقی باشد. ما در سالن زیبایی آساره به سلامت موهای شما فکر می کنیم. گر شما هم موهای آسیب دیده می توانید با استفاده از کوتاهی مو و موخوره گیری، از داشتن موهای سالم لذت ببرید.


کاشت ناخن
کاشت ناخن

نمونه کار کاشت ناخن


داشتن موهای بلند و پر پشت آرزوی هر فردی است ، به خصوص کسانی که به ظاهر خود اهمیت بیشتری می دهند. اکستنشن مو ، همان‌طور که از نامش پیداست، به مو‌های اصلی متصل می‌شود تا قد مو (بلندکردن مو) و حجم آن را بیشتر کند. انواع مختلفی از اکستنشن مو وجود دارد. حتی اگر مایل به انجام  رنگ مو  و بالیاژ مو نباشید با استفاده از اکستنشن م توانید رنگ و مدل دلخواهتان را داشته باشید.


بافت مو

نمونه کار بافت مو


بافت مو نیز مانند سایر کارهای زیبایی طرفداران خاص خود را دارد. بافت مو نیز مانند تکنیک لایت مو و رنگ مو  ازتنوع بسیاری برخوردار می باشد.آراستگی مو با استفاده انواع مدل بافت دخترانه به جذابیت ظاهری دختران و زنان می‌افزاید. بافت ساده، بافت تیغه ماهی، بافت فرانسویی، بغل سر، دم اسبی، حصیری، تزاری دنباله دار همگی مدل‌هایی هستند که این روز‌ها روی سر دختران جوان به زیبایی دیده می‌شود.


سلامت موهای خود را به من بسپار

سالن زیبایی آساره ارائه دهنده ی کلیه خدمات زیبایی


سالن زیبایی

داشتن ظاهرى آراسته و زيبا از دغدغه هاى مهم انسان ها در دوران بشر بوده است. سالن زیبایی آساره با تجربه ای چندین ساله پذیرای قدوم شما می باشد. اولویت ما در این مرکز ابتدا سلامت و شادابی پوست و موهای شماست
بهترین خدمات در بهترین آرایشگاه تهران شامل :
رنگ مو، لایت مو، کراتینه مو، احیاء مو، پروتئین تراپی و…

کیفیت ، راز موفقیت ماست

سالن زیبایی آساره با بیش از 10 سال سابقه در زمینه آرایش عروس، خدمات لایت مو، کراتینه مو، کوتاهی و کوپ، میکاپ، خدمات ناخن، رنگ و لایت و ...، آماده ارائه بهترین و بروزترین خدمات، همراه با متریال بسیار با کیفیت و برند، به شما عزیزان می باشد.

کلیه حقوق برای سالن زیبایی آساره محفوظ می باشد