سالن زیبایی آساره - لایت مو، کراتینه موخدمات

بافت مو

تلفن رزرو : 09058903520

قیمت بافت مو


بافت مو چیست؟

بافت مو  یکی از تکنیک هایی که در آرایش موها بسیار پر کاربرد می باشد. بافت مو مخصوص خانم ها و دختران جوان است و شما می توانید از مدل های متنوع بافت مو برای موهایتان استفاده کنید.

یکی از عناصر اصلی در استایل هر شخصی فرم و شکل موهای آنهاست.برای مراقبت از مو و آراستن آن‌یکی از راه‌ها بافت مو بوده که انواع گوناگونی هم دارد.

بافت باتوجه‌به فرهنگ و سلیقه متفاوت است و از دیرباز مورد پسند هم خانم‌ها و هم آقایان قرار گرفته است.به باور متخصصان بافتن موها تاثیری در موخوره نگرفتن آنها ندارد.

بافتن مو‌ها برای خانم‌ها از قدیم ایام یک روش برای آرایش مو‌ها به حساب می‌آید. مدل بافت مو از گذشته تاکنون با تنوع بالایی همراه بوده است. قطعاً همه ما بافت سه تایی ساده را روی سر مادربزرگ‌ها و مادر‌های خودمان دیده‌ایم. اما امروزه به قدری تنوع در مدل‌های بافت زیاد شده است که شما می‌توانید هر روز یک مدل خاص را روی مو‌های خود پیاده کنید.

بافت مو
بافت مو

بافت مو فرانسوی

بافت موی فرانسوی یک بافت زیبا و ظریف است که با ایجاد تارهایی بافته‌شده به شکلی منحصر به فرد ایجاد می‌شود. این مدل می‌تواند به تمام طول موها ایجاد شود یا به بخش‌های خاصی از موها محدود شود.

بافت موی فرانسوی به موها ظاهری خاص و مشخص می‌دهد که می‌تواند به استایل روزمره یا موقعیت‌های خاص افزوده شود.

بافت موی فرانسوی برای ایجاد ظاهری بافته‌شده و ظریف در موهاست. این مدل می‌تواند به تمام طول موها ایجاد شود یا فقط در قسمت‌های مختصرتر مانند بندی ایجاد شود.

بافت مو
بافت مو

 انواع بافت مو

 مدل بافت مو فرانسوی:

بافت موی فرانسوی یک بافت زیبا و ظریف است که با ایجاد تارهایی بافته‌شده به شکلی منحصر به فرد ایجاد می‌شود. این مدل می‌تواند به تمام طول موها ایجاد شود یا به بخش‌های خاصی از موها محدود شود.

بافت موی فرانسوی به موها ظاهری خاص و مشخص می‌دهد که می‌تواند به استایل روزمره یا موقعیت‌های خاص افزوده شود.

آموزش مدل بافت موی فرانسوی برای ایجاد ظاهری بافته‌شده و ظریف در موهاست. این مدل می‌تواند به تمام طول موها ایجاد شود یا فقط در قسمت‌های مختصرتر مانند بندی ایجاد شود.

آموزش بافت مو تیغ ماهی:

در این مدل، موها به صورتی بافته می‌شوند که شبیه به تیغ ماهی به نظر بیایند. این طرح می‌تواند به تمام طول موها ایجاد شود یا فقط در قسمت‌های خاصی از موها اعمال شود.

بافت موی تیغ ماهی به موهایی ظاهر منحصر به فرد و جذابیت می‌بخشد و می‌تواند برای ایجاد تغییر در ظاهر و استایل موها استفاده شود.

آموزش مدل بافت مو دو انگشتی:

در این مدل، تنها با دو انگشت اصلی (شصت و اشاره) از موها بافتی ایجاد می‌شود. با این روش می‌توان به سادگی و با سرعت بافت‌های مختلفی ایجاد کرد.

بافت موی دو انگشتی به استایل طبیعی و غیررسمی می‌پردازد و می‌تواند به تغییر سریع در ظاهر موها کمک کند.

بافت مو دو انگشتی یک روش ساده و زیبا برای تغییر ظاهر موها است. در این مدل، شما با دو انگشت اصلی (شصت و اشاره) از موها بافتی به شکل دو رشته تهیه می‌کنید.

آموزش مدل بافت مو مکعبی:

بافت موی مکعبی با ایجاد تارهای مکعبی بافته‌شده به شکل چشمه‌دار و مکعب، ظاهری منحصر به فرد ایجاد می‌کند. این مدل می‌تواند به تمام موها ایجاد شود یا به بخش‌های خاصی از موها محدود شود.

بافت موی مکعبی به موها ظاهری جالب و جذاب می‌بخشد و می‌تواند به استایل‌های مختلفی اضافه شود.

بافت مو مکعبی یک مدل جالب و ظریف برای ایجاد یک طرح چشمه‌دار و مشابه مکعب در موها است. این مدل با ایجاد تارهای مکعبی بافته‌شده ایجاد می‌شود.

سالن زیبایی آساره :

بهترین آرایشگاه در اقدسیه است و با تیمی حرفه ای آماده خدمات رسانی به شما عزیزان می باشد

آیا بافتن مو از موخوره جلوگیری میکند؟

در پاسخ به این سوال بهتر است در ابتدا توضیحی در مورد مو بدهیم. مو مشابه لوله های باریکی هستند که از به هم پیوستن تعداد زیادی لوله تشکیل شده اند.

شانه کردن زیادو فر کردن و سشوار کشیدن زیاد و صاف کردن و استفاده زیاد از نرم کننده ها و موارد مشابه میتواند به مرور باعث آسیب به مو و در نتیجه موخوره شود.

پس میتوان گفت بصورت مستقیم بافت مو تاثیری روی موخوره ندارد ولی از این جهت که میتواند سبب دستکاری کمتر موها شود، میتوان گفت بافت مو میتواند به جلوگیری از موخوره کمک کند.

آیا بافتن مو سبب ریزش مو می شود ؟

بافت مو بصورت صحیح و اصولی هیچ تاثیری روی ریزش مو ندارد ولی در صورتی که مو ها خیلی محکم کشیده شوند و بسته شود و به ریشه مو فشار وارد شود میتواند باعث ضعیف شدن موها، کاهش رشد مو و در برخی موارد طاسی شود.

جذابیت خود را دو چندان کنید

یکی از جذاب‌ترین نوع شینیون برای موها بافت مو است


استایلی متفاوتی داشته باشید

با استفاده از بافت های مختلف به جذابیت موهای خود بیافزایدبافت مو

کیفیت ، راز موفقیت ماست

سالن زیبایی آساره با بیش از 10 سال سابقه در زمینه آرایش عروس، خدمات لایت مو، کراتینه مو، کوتاهی و کوپ، میکاپ، خدمات ناخن، رنگ و لایت و ...، آماده ارائه بهترین و بروزترین خدمات، همراه با متریال بسیار با کیفیت و برند، به شما عزیزان می باشد.

کلیه حقوق برای سالن زیبایی آساره محفوظ می باشد