سالن زیبایی آساره - لایت مو، کراتینه موخدمات

اولاپلکس تراپی

تلفن رزرو : 09058903520

قیمت اولاپلکس مو


اولاپلکس تراپی مو چیست؟

اولاپلکس تراپی یکی از روش های بازسازی مو می باشد.

در این روش موهایی که در اثر ریباندیگ، رنگ مو و یا دکلره آسیب دیده اند، بازسازی می شوند. افرادی که دائما موهایشان را رنگ می کنند، با استفاده از این روش ساختار قبلی موها را به عقب برمی گردانند.

موهای شما با استفاده از این روش بسیار یکدست و زیبا می شود. همین ویژگی این روش، موجب براق تر شدن موها می گردد.

یکی از اصلی ترین اجزای داخلی موی شما دی سولفید می باشد. برای حفظ ساختار مو، باید همیشه دی سولفید در موهای خود داشته باشید.

زمانی که موهای خود را زیاد رنگ می کنید، دی سولفیدها تا حدودی ضعیف می شود. همچنین زمانی که بیش از حد به موها حرارت می دهید، موها ضعیف می شوند. بنابراین شما با شکنندگی موهای خود مواجه خواهید شد.

پیوندهای دی سولفیدی مو در اثر رنگ کردن و استفاده از حرارت شدید و درمان ‌های شیمیایی شکسته می ‌شوند.

اولاپلکس با اتصال مجدد این پیوندهای شکسته شده، استحکام مو را افزایش می‌دهد. در نهایت این محصول پرطرفدار، ظاهری حجیم تر و قوی تر به موها می‌ بخشد.

اولاپلکس تراپی
اولاپلکس تراپی

اولاپلکس چگونه کار می‌کند؟

محصولات اولاپلکس راه حل کاملی برای ترمیم، بازسازی و ایجاد دوباره پیوندهای شکسته شده موهای شما ارائه می‌دهند.

همه این مکانیسم‌ها به لطف مولکول واحد بیس آمینو پروپیل دی گلیکول دی مالئات امکان پذیر می‌شود. همانطور که پیش‌تر هم اشاره شد، این ماده با قرار گیری در سطح کوتیکول مو، می‌تواند پیوندهای شکسته شده و آسیب دیده دی سولفیدی را به صورت مولکولی تشخیص دهد و آنها را ترمیم کند.

شما می توانید همراه با رنگ موی مورد نظر خود هم مواد اولاپلکس را استفاده کنید و رنگ موهای خود را به روشن ترین پایه برسانید.

این ماده روی همه نوع جنس مو سازگاری دارد و تار موهای ضخیم و نازک را به یک اندازه و به طور یکپارچه ترمیم و بازسازی می کند. اولاپلکس محصول کشور آمریکا است و می تواند از داخل تار مو عبور کند.

یکی از فواید اولاپلکس تراپی مو این است که در آن هیچ یک از مواد آلدئید، سیلیکون، سولفات، فتالات و DEA و حتی روغن هم به کار نرفته است.

پس می توان گفت یک تفاوت اساسی با سایر مواد احیا کننده موجود در بازار دارد که برای همه نوع مو خوب و بدون عیب است.

ترکیبات اولاپلکس با سایر پلکس ها کاملا متفاوت است و یک ترکیب اختصاصی نسبت به همه آن ها دارد. برخی فکر می کنند اولاپلکس ها هم نوعی مواد دکلره یا ریموور هستند؛ چون می توانند موها را بسیار روشن کنند.

در حالی که این طور نیست؛ آن ها نه ریموور هستند، نه مواد دکلره و با مواد کراتینه مو هم کاملا تفاوت دارند و به روش آن موها را احیا نمی کنند.
شما با استفاده از اولاپلکس می توانید موهای مشکی و شرابی خود را به راحتی بلوند روشن کنید و با مشکلاتی که دکلره برای موهایتان به وجود می آورد مواجه نشوید.

اولاپلکس تراپی

استفاده از اولاپلکس تراپی برای احیای مو

در میان روش های محبوب برای صافی و احیای مو , اولاپلکس تراپی بسیار مورد توجه همگان به ویژه بسیاری از سلبریتی ها نیز قرار دارد . قدرت احیای بالای این ماده خیال شما را برای دکلره کردن و رنگ کردن موهایتان با کمترین آسیب آسوده می کند . مواد اولاپلاکس با قدرت نفوذ به تار های مو از آسیب های فولیکول و بافت مو جلوگیری می کنند .

اولاپلکس برای مو های کشسان

یکی از مشکلاتی که بعد از دکلره شدن مو ها و یا استفاده مکرر از وسایل حرارتی برای مو شاهد آن هستیم کشسانی و یا به اصطلاحی لاستیکی شدن مو می باشد که علت آن از بین رفتن آب و رطوبت موجود تار های مو است . اولاپلکس تراپی پیوند های هیدروژنی مو را دوباره احیای می کند و باعث آبرسانی عمقی فولیکول ها و ساقه ی مو می شود که همگی در کاهش کشسانی مو و خشکی مو موثر هستند.

اولاپلکس در رنگ مو

متخصصین حرفه ای در زمینه رنگ مو در مراحل انجام رنگ دکلره از اولاپلاکس استفاده می کنند . این ماده با رنگ مو مخلوط می شود به به رنگ پذیری بهتر و تثبیت بهتر رنگ مو کمک می کنند .  مواد اولاپلکس حاوی مواد  مغذی و خاصیت آبرسانی قوی هستند که با ترکیب رنگ مو , آسیب های ناشی از رنگ و دکلره را تا حد زیادی کاهش می دهند.

تفاوت اولاپلکس با کراتینه مو

تفاوت اصلی اولاپلکس و کراتینه در عملکرد آنهاست ضمن اینکه روش انجام هر دو تراپی و تاثییرات آنها نیز با هم متفاوت است . اولاپلکس ها همانطور که پیشتر اشاره کردیم در مراحل رنگ و دکلره و برای کاهش آسیب های ناشی از رنگ استفاده می شود .

از مدل های کم غلظت تر آن به عنوان ماسک و شامپو های تقویت کننده مو بعد از رنگ و دکلره مورد استفاده قرار می گیرد. و تمامی مراحل بدون اتوکشی می باشد.

اما کراتین مو روشی است که برای مو های دارای رنگ و دکلره و یا طبیعی با اتوکشی و به منظور صافی آن انجام می گیرد.

اگر مو های شما دارای رنگ و دکلره است ویا مو های طبیعی شما در معرض آسیب هایی نظیر موخوره , وز شدن و… قرار دارد و همچنین هدف شما از تراپی  مو های خود صرفا صافی در کنار احیای آن است کراتینه مو برای  شما روش مناسبی است .

کراتینه مو با افزودن ماده کراتین و اتوکشی ضمن احیای مو آنها را کاملا صاف و شکستگی های موجود در مو را به حداقل می رساند.

سلامت موهای خود را به ما بسپارید

در این تکنیک تلاش میشود کشسانی و خورد شدن مو جلوگیری شود


زیبایی تو با ما بیمه کن

در این تکنیک هدف احیا و بازسازی کورتکس مو می باشد و مو از داخل احیا می شوداولاپلکس تراپی مو

کیفیت ، راز موفقیت ماست

سالن زیبایی آساره با بیش از 10 سال سابقه در زمینه آرایش عروس، خدمات لایت مو، کراتینه مو، کوتاهی و کوپ، میکاپ، خدمات ناخن، رنگ و لایت و ...، آماده ارائه بهترین و بروزترین خدمات، همراه با متریال بسیار با کیفیت و برند، به شما عزیزان می باشد.

کلیه حقوق برای سالن زیبایی آساره محفوظ می باشد